BOSCH Akumulátorové nužky na kere ASB 10,8 LI SET

Cena s DPH: 2 776 Kč EUR
Bez DPH: 2 294 Kč
Doprava: 99 Kč
Termín dodáni: skladem

V ceně je navíc zahrnuto:
V případě poruchy reklamovaný výrobek zdarma vyzvedneme u Vás doma resp. ve firmě. Rozšíření záruky na 3 roky (platí i pro právnické soby).

Katalógové číslo: 0600856301

 

Příslušenství

 

Název

Cena

Kusy

Koupit

Informace o produkte

Prehled technických údaju:

Velikost napetí akumulátoru: 10,8 V
Akumulátor: Li-Ion
Cas používání akumulátoru: 100 min
Cas potrebný k nabití akumulátoru: 3 h
Nože na kere - délka v mm: 120 a 200
Nuž na trávu - šírka v mm: 100
Vzdálenost nožu: 8 mm
Celková váha: 900 gramu

Soucást dodávky k výrobku:

Nužky, nuž na trávu, nuž na tvarovací strihy, nuž na kere, box na prenášení-kufr

Specifikace a vlastnosti produktu:

- nejlepší ergonomie a nejdelší cas chodu
- mekká tlumicí vložka na rukojeti Softgrip umožnuje príjemnou a nenamáhavou práci
- 100 minut chodu a velký výkon díky Li-Ion akumulátoru
- 3. hodinové nabíjení s integrovaným stavem nabití akumulátoru - prehledná ctyrstupnová LED dioda
- ostré nože se švýcarské oceli + presný výbrus
- beznástrojová výmena nožu díky systému SDS
- antiblokovací systém

Nová souprava akumulátorových nužek na kere a trávu ASB 10,8 V LI od firmy Bosch nabízí tri druhy ideálního zahradního náradí v jednom. Protože pokud se zkombinují akumulátorové nužky s noži obsaženými v souprave - s nožem pro nužky na trávu, nožem na tvarovací strihy, jakož i s nožem pro nužky na kere - výsledkem jsou ruzné možnosti použití. S deset centimetru širokým nožem pro nužky na trávu vytvaruje i príležitostný zahradník trávník na hranách av rozích do požadovaného tvaru. Dvanáct centimetrový nuž na tvarovací strih je ideální v prípade, že je treba vytvorit jemne clenené tvary. S 20 centimetrovým nožem pro nužky na kere se dají s velkou silou dobre stríhat všechny typy keru.

Často kladené otázky

Na trhu navíc působíme od roku 1993 a za tu dobu jsme obsloužili desítky tisíc zákazníků. Dlouhodobost našeho působení spojená s naším neustálým růstem je důkazem vysoké kvality našich služeb a prodávaného zboží. Jako garance kvality výrobků slouží rovněž reference našich partnerů. Naše výrobky dodáváme do firem v celé Evropě.

Kontaktovat nás můžete pomocí naší telefonní linky +420 210 326 643 kde jsme v dispozici každý pracovní den od 8:00 do 16:00. Nebo mailem na info@bosch-cz.cz.

V případě reklamací můžete použít mail reklamace@bosch-cz.cz.

Jsme autorizovaný prodejce značky Bosch. Zárukou originality je jednak naše dlouholeté partnerství a zároveň desítky tisíc spokojených zákazníků napříč Evropou.

Elektrické nářadí Bosch pro profesionály, tak lithium-iontové akumulátory, včetně nabíječek, splňují nejvyšší nároky na kvalitu. Z tohoto důvodu Vám nabízíme speciální servisní balík. A to zdarma.

"Proč jsme takoví levní?" Bezpochyby jedna z nejčastějších otázek našich zákazníků. Jak je možné, že jsou naše ceny často i o 50% nižší, než v kamenných obchodech, když máme stejných dodavatelů?

Odpověď je poměrně jednoduchá. Na rozdíl od kamenných obchodů pracujeme s daleko menšími maržemi. Navíc nemusíme platit drahé nájmy v obchodních centrech, na náměstích, v centrech měst apod. Náklady na nájem i toho nejmenšího obchodu na takových místech se šplhá do stovek tisíc měsíčně. K tomu je třeba připočíst, že na rozdíl od kamenných obchodů prodáváme mnohem více produktů a tedy nakupujeme více od dodavatelů za výhodnější nákupní ceny.

Za těchto okolností jsme schopni nabídnout ceny, které jinde nenajdete.

Reklamace se řeší přímo z pohodlí vašeho domova. Je to jednoduché, stačí jen vyplnit formulář. O bezplatné vyzvednutí výrobku na vámi zvolené adrese se postará přepravní služba GLS. Potvrzení zadaných údajů o opravě a vyzvednutí výrobku dostanete e-mailem.

V případě záruční opravy nezapomeňte prosím k výrobku přiložit kopii prodejního dokladu. U výrobku s prodlouženou zárukou je třeba přiložit také certifikát prodloužené záruky.

Podrobnější informace a formular reklamační formulář naleznete zde: Záruka a reklamace

Nevyhovuje vám zakoupené nářadí, netrefili dárek nebo jste se omylem "preklikli"? Nevadí - nepoužité zboží nám jednoduše napište na mail reklamace@bosch-cz.cz a my vám ho vyměníme nebo vám vrátíme plnou cenu. Na výměnu máte 14 dní od převzetí zboží od naším kurýrem.

Viac informácií najdete v dokumente vrácení zboží zde: Vrácení zboží.

Odpovědný vedoucí:
Ing. Ján Liner,

e-mail: info@bosch-cz.cz
tel: +420 210 326 643

Obchodní údaje:

Ing. Ján Buchanec - BBTrade
Jesenského 14, 036 01 Martin , zapsaný v živnostenském rejstříku Č. 506-5558
IČO: 33576009, DIČ: 1020495080 IČ DPH: SK1020495080
Číslo účtu: 4300003500/5500 Raiffeisen Banka

Reklamace:

Bosch Service Center PT
K Vápence 1621/16
CZ - 69201 Mikulov

Recenze

pridať recenziu
Adrian / 07-03-2017, 12:32
10.0
“...”
rychlé dodání, dobrá cena
...